X Jubileuszowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Biegach Przełajowych

W dniu 7 czerwca 2017 r. odbyły się X Jubileuszowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego Strażaków w Biegach Przełajowych, w których nasza Komenda wywalczyła II miejsce w klasyfikacji drużynowej !!!

20170607 135018

W biegu wzięło udział około 120 zawodników, którzy mieli do pokonania trasę ponad 5 km. Nasi zawodnicy zajęli następujące miejsca w swoich kategoriach wiekowych:

4 m-ce Aleksandra Starowicz (kategoria kobiety),

5 m-ce Łukasz Bartczak, 6 m-ce Krzysztof Łopuszyński, 10 m-ce Radosław Nawrocki,12 m-ce Michał Wiśniowski, 22 m-ce Dawid Pałczyński (wszyscy kategoria senior),

9 m-ce Jarosław Koprowski (kategoria weteran).

Ponadto w tegorocznych Mistrzostwach odbyło się strzelanie z karabinka KBKS, gdzie nasi zawodnicy (Koprowski, Bartczak) wystrzelali III miejsce.

O klasyfikacji drużynowej decydował łączny wynik biegów i strzelania.

Komendant Powiatowy PSP w Golubiu - Dobrzyniu ufundował nagrodę dla najlepszego Komendanta startującego w Mistrzostwach, którym został  bryg. Jarosław Koprowski - Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Bydgoszczy.