XX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym

xx2

W dniach 13-14 czerwca br. odbyły się XX Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Sporcie Pożarniczym, które rozegrane zostały na terenie Ośrodka Szkolenia KW PSP w Toruniu, z siedzibą w Łubiance. W zawodach uczestniczyły jednostki organizacyjne Państwowej Straży Pożarnej reprezentujące 19 powiatów naszego województwa.

KM PSP w Bydgoszczy  rywalizowała w dniu 14 czerwca w następującym składzie: asp. Jacek Czyż, mł. asp. Hubert Dobek, mł. asp. Szymon Gabiński, mł. ogn. Kacper Kowalczyk, st. sekc. Dawid Chmarzyński, st. sekc. Paweł Kwasek, sekc. Michał Erdmański, asp. Przemysław Kozłowski, asp. Krzysztof Giczela, kpt. Krzysztof Bąk, kierownik drużyny – mł. bryg. Tomasz Czajka. Drużyna KM PSP w Bydgoszczy ukończyła zawody z następującymi wynikami:

- wspinanie na 3 piętro wspinalni  - II miejsce,

- sztafeta pożarnicza 4x100m – VI miejsce,

- pożarnicze ćwiczenie bojowe – I miejsce.

Klasyfikacja Generalna:

I miejsce KP PSP Chełmno

II miejsce KM PSP Bydgoszcz

III miejsce KM PSP Toruń

W konkurencjach indywidualnych w dwuboju pożarniczym na II miejscu uplasował się sekc.Michał Erdmański, na VI miejscu - asp. Przemysław Kozłowski, na VIII miejscu - mł. ogn. Kacper Kowalczyk.Dodatkowo jako sędzia główny w zawodach brał udział  asp. sztab. Radosław Wawrzyniak.

xx11

xx76

xx87

xx93

Zdjęcia: KW PSP Toruń